BANESA ME QIRA TE PARKU I QYTETIT

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR Dje 18:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Parku i qytetit
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa luxsoze me qira te Parku i Qytetit ,banesa gjindet ne katin e trete dhe ka kete renditje:

-Sallon kuzhine
-tri dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-dy ballkona
-shpajzPer me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim