BANESA ME QIRA TE QAFA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DRENI Dje 13:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafe
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa te restauranti De Rada banesa gjindet ne katin e 3 dhe posedon:

-Dhome dite
-kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim