BANESA PENTHOUSE ME QIRA TE QAFA MINIMAX

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DRENI Sot 15:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qafa MINIMAX
Sipërfaqe: 127 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me QIRA Banesa Penthouse tek Qafa, Prishtinë.

Banesa gjendet në katin e 13- të, të objektit “ MINIMAX”.
Banesa ka 127m2 dhe terasën me 203m2.
Banesa përbëhet nga 3 Dhoma gjumi; një nga to Master Bedroom, 2 banjo, e gjitha e mobiluar dhe një kuzhinë me të gjitha elementet përkatëse.
Objekti është i vëzhguar 24h me kamera dhe sigurim fizik, siguron mirëmbajtje të rregullt dhe garazhë private nëntokësore.

Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim