Banesë 130m2 me qira në Tophane.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Tophane në rrugën Mark Isaku.
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma te Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Shpajza
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 00501

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim