Banesë 67m2 me qira në Tophane.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Baensa gjendet në Tophane, afër Xhamisë së Llapit.
Banesa ndodhet ne katin e 4-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Objekti mirembahet rregullisht dhe posedon ashensor.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë te Fjetjes
| 1 Shpajz
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 00498

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim