Banesë 75m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Aktash në rrugën Rexhep Mala afër Smart Center.
Banesa ndodhet në katin e 4-të (kati 3 i banimit) dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 00573

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim