Banesë 78m2 me qira në Lagjen e Spitalit (te Eulex

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër Eulexit.
Banesa ndodhet në katin V-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 00463

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim