Banesë 89m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në lagjen Aktash në objektin ku ndodhet Meridian Express.
Banesa ndodhet në katin e 9-të, është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos. Banesa gjithashtu posedon edhe garazhë.
Në cmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet duke përfrshirë edhe garazhën.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 00584

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim