Banesë me qira mbrapa Teatrit 300euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: HomeLink 09 Maj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa mbrapa Teatrit, tek lagja 4 llullat. Banesa gjindet ne katin e 6 dhe nuk ka lift. Posedon:
»Sallon me kuzhinë
»Dhomë gjumi
»Dhomë e vogël
»Ballkon
»Banjo
Cmimi 300euro

Agjensioni "HomeLink"
+38345550554 (viber&whatsapp)
049 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim