Banesë me qira në Bregun e Diellit afër Qerimit 2

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"-Alfred 07 Qer 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit afër furres Qerimi 2,tek banesat e hirta ne katin e 2-te ,e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e vecante me trapezari,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim