Banesë me qira në Ulpianë mbrapa ish Hotel Bacit

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"-Alfred 18 Korr 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në lagjen Ulpiane te Viva Freshi,mbrapa ish Hotel Bacit,banesa eshte ne katin e 4-te (pa lift) e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e veçantë me trapezari,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– 2Terasa,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim