Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Dje 21:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per qiradhenie banesa ne lagjen e spitalit ne kompleksin Mbreteresha Teuta (afer eulexit). Banesa ka gjithsej 90 metra katror, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine,banjo,koridore, ballkon dhe parking privat.


Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim