Banesë me qira ne lagjen Kalabria (Emshir)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Dje 22:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per qiradhenie banesa ne lagjen kalabria ndertim i Lesnes. Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon frances
Çmimi 240 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim