Banesë me qira ne lagjen Ulpiana

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Dje 21:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qerra ne Ulpiane me siperfaqe prej 70m2 ne katin perdhese dhe ska nevoje as per lift e as per mirembajtje, gjelberimi me shfrytezim mbrapa baneses dhe parking te mjaftushem perpara,gjindet ne lokacionin me te mire te Ulpianes me dy fusha sportive ne dy anet e baneses,banesa posedon vetem tre kate banimi me perdhese dhe eshte komplet e renovuar me parket dhe me dyert e dritare te reja dhe me mbrojtje ne dy anet ne dritare,gjithashtu me kamera mbrapa dhe perpara dhe me alarm personal. Posedon dy dhoma gjumi ,nje sallon me dalje ne ballkon dhe nje shpajz ne ballkon,koridor te madhe multifunksional dhe me te gjitha paisjet elektronike te teknologjise se fundit si frigorifer te madh,makin te eneve, pllaka dhe furra te rrafshta gorenje,kuzhina italiane, shtrati i dhomes fjetjes 1 eshte ma i madh se standardet dhe eshte me dimenzione 200x180cm qe palohet komplet ne mure sipas deshires dhe me dyshek me aloa vera memory, dhoma e fjetjes 2 eshte me mundesi per dy femije shtrati ndersa kuzhina eshte me terpezari me te gjitha paisjet, banjo me makin te larjes Samsung te teknologjise eco bubble. Banesa gjithashtu posedon klime funksionale dhe anten satelitore me dreambox resiver.


Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim