Banesë me qira ne Qender te Qafa

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Dje 21:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi, kuzhine me sallon, 2 banjo, koridor dhe Ballkon/Terrace. Banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon liftin dhe eshte plotesisht e mobiluar. Banesa gjindet tek Qafa afer shkolla "Meto Bajraktari ,, Banesa leshohet per periudhe afatgjate
Çmimi 350 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim