Banesë me Qira te Mati 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"- Sali 12 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira te Mati 1 , afer banesav te Nderimit ne katin e 4, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:
– Dhome dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222 Viber
045/ 622 262
e-mail: sali@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim