Banesë PENT HOUSE 330m2 me qira në Dragodan Arbëri

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 330 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë PENT HOUSE 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 230m2 banim si dhe 100m2 Terasë me pamje shumë të bukur kah qyteti, është tërësisht e mobiluar EKSTRA, ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e VIII-të.
Banesa gjithashtu ka edhe sistemin e klimatizimit si dhe ventilimit në çdo dhomë, e që mund të kontrollohet për secilën dhomë veçant
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me dy ambiente
3. Dhoma gjumi (2 master bedroom)
1. Dhomë pune
1. Kuzhinë me trepezari
3. Banjo (2 në master bedroom)
2. Ballkona
1. Terasë 100m2 (me jakuzzi)
1. Shpajz
1. WC
1. Garazhë

ID e shpalljes: 00341

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim