Banese Ekstra ne L.Spitalit Mati 1. 90m2. 350€

Jepet me qera nga: UNIQUE 10 Korr 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e spitalit Mati 1
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza - Mati 1 ose me saktesisht perball Institutit Gjyqesor !

Banesa eshte 90m2 ne katin e 3-te dhe i posedon :

►Sallonin me Kuzhin,
►Dhome te femijeve,
►Dhome te fjetjes,
►Banjo,
►Korridor
►Ballkon.
►Garazhe
Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet .
Banesa eshte ne katin e 3-te gjithashtu ka edhe lift 24h
Rryme 24h
Uje dhe nxemje gjithashtu 24h

Agjensioni UNIQUE Prishtine: Nls

Tel : -45 677 134
Viber : +383 45 677 134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim