Banese komode me qira ne Ulpiane

Jepet me qera nga: flatra 03 Korr 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Ulpiane, e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 5-te, ka nxemje qendrore me Termokos, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth keaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim