Banese me qera ne Kalabri (Prishtina Stars)+garazh

Jepet me qera nga: Campus Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë

| Sallon | Kuzhine | 2 dhoma gjumi | Banjo | Depo | 84m² | 350€ + garazha |

_____
Ofrohet per qera banesa komode e cila gjendet ne lagjen Kalabria.
Banesa gjendet ne katin e V, posedon 2 ashensor funksional gjate gjithe kohes, eshte e pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme, duke ofruar komoditet dhe rehati per banim.

E vendosur ne nje lokacion i cili ofron qetesi, dhe kushte te larta jetese. Gjithqka eshte e mbikqyrur me kamera dhe sigurim fizik. Kompleksi mirembahet ne menyre te rregullte si dhe kualiteti i ndertimit eshte nga me te miret.

Posedon pishinen e cila shfrytezohet ekskluzivisht vetem nga banoret, me hapesira te medha te gjleberuara si dhe privatesi ndryshe nga komplekset tjera.
E vendosur vetem disa minuta larg qendres se qytetit, ne afersi te shkolles se mesme ekonomike, stacionit te autobuseve.
Banesa posedon edhe garazhen private dhe nuk ka nevoje per pagese shtese per shfytezimin e saj.

_
✆+ 383 (49) 755 554
✆+ 383 (44) 260 571
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim