Banese moderne me qira ne Arberi

Jepet me qera nga: flatra 03 Korr 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Arberi, banesa eshte e re , e mobiluar m mobile moderne, gjendet ne katin e 3-te, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 360 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim