Banese moderne me qira ne Lakrishte

Jepet me qera nga: flatra 03 Korr 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Lakrishte, banesa eshte super e mobiluar, e re, 60m2
Banesa posedon;
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 320 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim