Lëshoj banesën e re me qera 280 Euro tek Mati 1

Jepet me qera nga: Edon Xharra Dje 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1 (Kerem Levton)
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera 280 muaji nga muaji Shtator 2019. Nuk leshohet per studenta.
* Banesa e re 2 dhomeshe 76m2 Bruto (68m2 neto) ME MOBILE.
*Lokacioni mbrapa banesave te Royalit tek Spitali (Mati 1)
*Kati 7 (ashensori punon)
*E mobiluar ne menyre moderne;
*Ngrohje qendrore me rryme, me mundesi kycje ne termokos


Salloni dhe Kuzhina: I gjithë interieri dhe teknika është e kualitetit dhe teknologjisë më të lartë:

· Fotelet - (tresh, dysh dhe fotele) janë 100% lëkurë nga firma Simpo. Treshi ka opsionin e hapjes me dyshek për të fjetur në të. Dollapi

· Tavolina e sallonit – është material mediapan me xham të zi mbi.

· Kuzhina – materiali mediapan. Të gjitha janë me siguresa që dyert dhe fjokat mos të përplasen. Dollapat dhe fjokat gjendet në pjesën e përparme të kuzhinës, në shank dhe në aneksin anash.

· Trepezaria – Tavolina e madhe me 6 karrika.

Dhoma e Fjetjes:

· Dollapat – Dy dollapa shumë të mëdhenj, material mediapan.

· Krevati – dimensioni 1.80m gjerësi me 2 m gjatësi. Dysheku i kualitetit të lartë “ Dormero Memory 2+12”, ortopedik, antialergjik, kundër insekteve dhe me shumë funksione të tjera.

· Komodinë – dy komodina më të vogla

· PasqyreBanjo

· Maçina e larjes Samsung

· Tush modern

· Dy rafta shtesë

· Pasqyre me dollap brenda

Koridori

· Komodinë e lartë për këpucë.

Teknika

· Televizori – Sony (i hollë), 43 inch

· Maçina për larjen e enëve – Beko

· Furra Elektrike – Ariston

· Pllaka - Beko, me dy opsione, edhe me rrymë edhe me plin

· Aspiratori – Ariston

· Frigoriferi – Beko

· Maçina për larjen e teshave – Samsung

Ngrohja Qendrore

· Ngrohja qendrore është me rrymë. Radjatorat janë anash në dhoma dhe nën dysheme. Ngrohja nuk shpenzon shumë rrymë, pasi që për ta mbajtur temperaturën i ka shpenzimet e ulëta. Gjithashtu, siç cekët më poshtë, izolimi është shumë i mirë duke e ruajtur temperaturën e ngrohtë.

Rryma Elektrike – Vlen të përmendet se të gjitha poqët elektrike në banesë janë (duke i përfshirë edhe ato në shank) janë efiçent, që bëjnë shumë dritë duke harxhuar rrymë shumë pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim