Leshohet banesa dy dhomëshe me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: Lavdim Sot 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dragodan afer Sach Caffe dhe Fivestar Fitness.Banesa ka dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine,nje banjo,2 tarrasa dhe parking privat.Eshte e mobiluar,e re, pa defekte dhe gjithashtu ka klime&nxemje qendrore si dhe TV flatscreen.Eshte e madhe 94metra katror,gjendet ne kat te dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim