Ofrohet me qira banesa 40m2 ne Ulpiane !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Delta Dje 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa 40m2 ne Ulpiane. Banesa gjendet perballe ish Moxartit . Banesa ka nje dhome me kuzhine, nje dhome tjeter te madhe, koridor banjo dhe eshte komplet e renovuar

Kodi: 2798
Per me shume info:
049 157 113 , 049 445 711, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim