Ofrohet per qera banesa komode ne Tophane

Jepet me qera nga: Campus Sot 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
-
Sallon | Kuzhine | 2 dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 ballkona | 98m2 | 300 |

-
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Tophane, perballe Riinvestit.
Banesa gjendet ne katin e III, eshte e mobiluar dhe ofron kushte komode per banim dhe gjendet ne nje zone te qete banimi dhe me casje te shpejte ne rrugen kryesore.

Ne afersi te baneses gjendet shkolla fillore Meto Bajraktari, universitete te ndryshme, qendra e qytetit si dhe shume komoditete te tjera.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore me rryme, posedon ashensor i cili eshte funksional dhe mirembahet gjate gjithe kohes.

Te gjitha gjerat ne banese jane funksionale, hapesira eshte e shfrytezuar maksimalisht dhe posedon hapesire te mjaftueshme edhe per familje te medha.

-
✆+ 383 (49) 755 554
✆+ 383 (44) 260 571
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim