Ofrohet per qera banesa ne lagjen Ulpiana

Jepet me qera nga: Campus Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë

| Sallon | Kuzhine ndaras | Dhome gjumi | Banjo | Ballkon | 65m² | 250€ |-
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Ulpiana, afer restaurant Symphonia.
Banesa gjendet ne katin e III, posedon ashensor, eshte e mobiluar dhe e gatshme per tu vendosur ne te.
Gjendet ne nje zone te qete banimi, me universitete te ndryshme afer saj si dhe me shume komoditete te tjera.kopshti per femije gjendet fare prane baneses, shkolla fillore, si dhe parqe te gjelberuara dhe kende te lojrave per femije.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje nga qytetit (termokos) dhe posedon hapesira te medha parkingu per banoret.-
✆+ 383 (49) 755 554
✆+ 383 (44) 260 571
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim