Ofrohet zyre 80m2 me qira ne Qender !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet Zyre me siperfaqe 80m2 me qira në Qendër

Zyra gjendet në Qendër afër kinemasë ABC, shumë afër sheshit Nëna Terezë dhe është në katin e II-të. Zyra lëshohet pa inventarin I cili shihet në foto dhe është e lirë nga data 01/08/2019.

Zyra ka gjithsej 3 hapësira pune, 1 kuzhinë, 2 ballkona dhe 1 banjo. Posedon edhe nxemje qendore me termokos. Çmimi 500 € (depoziti i obliguar)

Kodi: 1157

📩 delta-ks@outlook.com
✆ 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim