SHITET BANESA TE QAFA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR 21 Gush 16:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Qafa te shkolla Meto Bajraktari banesa gjindet ne katin e 8 dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkonPer me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim