SHTEPIA ME QERA NE PRISHTINE (SUPER ÇMIM!)

Jepet me qera nga: Lumi Gerguri 22 Gush 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

890 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 280 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
🔥 KONTAKTO me Viber/WhatsApp ne numrin: +358453234672 🔥

Ofrohet shtepia me qera ne periferi te Prishtines per afat te gjate. Shtepia gjindet ne afersi te lagjes Arberia (ish-Dragodan) dhe Ambasades Amerikane. Adresa: Perroi i njelmet.

Shtepia ka rrugen private, eshte me 6 ari oborr ku mund te parkohen deri 4 vetura te medha dhe eshte ndertuar ne lagje te qete ku gjinden vetem 4 shtepia.

Detajet: - Kati 1 (Perdhese): Sallon i madhe, kuzhine dhe banjo/WC.
- Kati 2: *3 dhoma te gjumit dhe banjo/WC.
- Kati 3: *2 dhoma te gjumit dhe nje hapesire shtese si depo.

Cmimi per qera: 890€/muaji
Per me shume kontaktoni me Viber/WhatsApp ne numrin: +358453234672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim