Ipet me qera objekti 200 m2 lagjja “Arberia”

Jepet me qera nga: Ap 08 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera kati 2 i objektit ne lagjen “Arberia” afer bazes se Kfor-it ne mes te Minimax dhe Melodia
Hapsire e hapur e pa rregullur
Parking 400 m2 mbrapa
044222611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim