OBJEKTI IPET ME QIRA

Jepet me qera nga: Flamur Dje 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Te nderuar, ne attachment gjeni te bashkangjitur fotot e objektit si dhe informatat e hollesishme rreth objektit te cilin e posedon kompania jone dhe eshte i gatshem per leshuarje me qera.
Duke ditur punen tuaj qe kryesisht ka te beje me pune administrative, ose
Spital mendojme qe eshte shume i pershtatshem per ju.
Nese jeni te interesuar mund na kontaktoni dhe mund te vini vizit edhe te objekti, si dhe te bisedojme kushtet e qirase.
- Objekti i posedon P+4
- Nje kate ka 1100 m2
-Objekti posedon 2 lifta para dhe mrapa i veqant
-Totali i siperfaqes 5500 m2

-Objekti posedon parking 2900 m2
-Qasje ne dy ante rruges per ne Prishtine , poashtu dhe ne rrethrotollim per lagjen Margona Rezidenc.
- Transport public qdo 15 min.


-Adresa e objektit eshte rretherrotullimi I ri perballe Auto Mita Shpk,KFC Çakllavica


Kontakt +383 44 507 552


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim