B14 Shtepi me Qera mbi Parkun e Qytetit 300 Euro

Jepet me qera nga: Megane Sot 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Parku i Qytetit, Prishtine
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia Posedon:
2 x Dhoma Gjumi
1 x Sallon me Kuzhine ndaras
2 x Banjo/Wc
1 x Ballkon
Oborr dhe venparkim

Shtepija gjindet afer permendores se deshmoreve prane bustit te" Isa Kastratit" ne rrugen 'RRUSTEM STATOVCI' , Mbi parkun e qytetit.

Kodi i ofertes: B14

Tel : 044 841 555
Tel&Viber : +383 49 578 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim