Jepen 3 Shtepi me qira ne Veternik Moderne.

Jepet me qera nga: Future Invest Sot 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ne Veternik
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Jepen 3 shpija me qira.

Lokacioni Veternik lagjja Qendresa prapa Grand stores.

Siperfaqja 330m2 banimi dhe 118m2 terasa.

Renditja: dhome neje me kamin, kuzhine me tryezari, 3 dhoma gjumi, 1 dhome pune, 3 banjo.

Specifikat tjera: Shtepite jan te pa mobiluara sipas marveshjes mundet te mobilohen. Posedon ngrohje qendrore me Pilet, garazha per veture. Çmimi sipas marveshjes. Kontakti +38349899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim