JEPET SHTEPIA ME QIRA

Jepet me qera nga: epir 17 Gush 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Mati 1 , mbrapa spitalit ne rrugen Ahmet Haxha . Lokacionin mundeni ta shikoni edhe ne harte.
Shtepia ka kete renditje : Dhoma e dites me kuzhine , 4 dhoma gjumi , 1 banjo , pjesa e nenkumit e cila mundet te shfrytzohet si depo , si dhe 2 dhoma te cilat jane te pamobiluara per dallim prej te tjerave qe jane te mobiluara. Shtepia ka nje siperfaqe prej 240m2.
Preferohen familjaret dhe te huajt te cilet jane te punesuar ne kosove.
Qmimi i qirase eshte 220euro/muaj. * I DISKUTUESHEM

Nr.Tel: 044/160/314
Shtepia gjendet ne lagjen Mati 1 , mbrapa spitalit ne rrugen Ahmet Haxha . Lokacionin mundeni ta shikoni edhe ne harte.
Shtepia ka kete renditje : Dhoma e dites me kuzhine , 4 dhoma gjumi , 1 banjo , pjesa e nenkumit e cila mundet te shfrytzohet si depo , si dhe 2 dhoma te cilat jane te pamobiluara per dallim prej te tjerave qe jane te mobiluara. Shtepia ka nje siperfaqe prej 240m2.
Preferohen familjaret dhe te huajt te cilet jane te punesuar ne kosove dhe qe qendrimin e kane per nje kohe jo me te shkurte se 1 vit.
Qmimi i qirase eshte 220euro/muaj. * I DISKUTUESHEM

Nr.Tel : 044/160/314
Viber : +377/45/255/092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim