Leshohet shtepia me qera ne Mati 1 !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 310 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet shtepia 310m2 me qira ne lagjjen Mati 1

Shtepia ndodhet ne nje zone mjafte te mire banimi dhe posedone:

-Dy kate te shtepise dhe bodrumin
Garazhe dimensioni 6.4 X 3.7 me dyer automatike dhe bodrum për nxemje qendrore sistemi me rryme dhe me pelet

-Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje, air kondicion, kaminë me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush..

-Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikani dhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve.

Ngrohje qendrore te sistemit me pelet opcion edhe me rryme, sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtëpinë (300Ltr).

Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashtë shtëpisë duke e mbuluar edhe oborrin. Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla. Alternative e rrymës me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi i shtepise, TV dhe Alarm.

Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe për një veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura). Çmimi 2300 € + depoziti i obliguar

Kodi: 2887
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat: 049445711/049157113/044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim