Ofrohet me qira shtepia 70m2 ne Dardani !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira kati i shtepise 70m2 me hyrje te vecante.
Shtepia gjendet ne lagjen Dardania ne Prishtine ( saktesisht prapa banesave te gjelberta ). Shtepia e ka shume afer kopshtin per femije 'Princesha' si dhe oborrin me gjelbrim. Shtepia e Eshte e renovuar krejtesisht dhe ka kete renditje:
Kuzhina
Salloni
Dhoma e gjumit
Banjo dhe korridori

Kodi:2862

Kontakti : 049157113 044556777 049445711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim