|PEMA|- Ofrohen për qera 2 shtëpi në Arbëri.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pema Patundshmëri Sot 18:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Arbëri
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ofrohen për QERA SHTËPIA 1 (një) dhe SHTËPIA 2 (dy)
__
Shtëpia 1 (një) ka 3 (tre) kate.

Kati 1: Sallon me kuzhinë, kamin muri, koridor, banjo, një dhomë pune, garazhë, si dhe depo.

Kati 2: Tre dhoma gjumi (dy prej të cilave kanë dalje në ballkon dhe njëra posedon edhe banjo personale).

Kati 3: Dhomë me hapësirë të gjerë, me një terasë të madhe, me derë të blinduar si dhe banjo.

__
Shtëpia 2 (dy) ka 3 (tre) kate
Kati 1: Sallon i hapur me kuzhinë, kamin muri, dhomë gjumi, banjo, garazhe, si dhe depo.
Kati 2: Tre dhoma gjumi (njëra dhomë me banjo dhe garderobë personale), kënd amviserie (Utilit) si dhe banjo.
Kati 3: Një dhomë e fjetjes me qasje në ballkon, banjo si dhe terasë e madhe.
__
Shtëpitë ofrojnë një pamje mahnitëse me dizajn unik dhe modern të cilësisë së lartë, elegantë, komod dhe relaksues.

Shtëpitë ofrojnë kushte të volitshme jetese për shkak hapësirës së madhe që posedojnë, gjelbrimit rreth shtëpive, furnizimit me klimë, ngrohje qëndrore dhe ngrohje nën dysheme me pompa termike, ndriçim natyrorë maksimal për shkak të dritareve të medha, si dhe kënd amviserie (Utilit) e shfrytëzueshme për pune shtëpiake.
__
Çmimi:
Me marrëveshje

Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
PEMA PATUNDSHMERI

Për më shumë, kliko këtu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim