Shtëpi 210m2 me qira në Velani.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në lagjen Velania në rrugën Dëshmorët e Marecit.
Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe është tërësisht e mobiluar me mobile te reja dhe të kualitetit të lartë. Shtëpia posedon oborr, nënkulmin I cili mund të shfrytëzohet si depo, ngrohje qëndrore me pelet, kondicioner me invertor, vendparkim për veturë si dhe ndodhet në një lokacion shumtë të qetë për banim.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

-Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 30109

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim