Shtëpi 230m2 me qira në Lagjen NIC.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja NIC
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë.
Shtëpia posedon gjithsej 2 kate plus nënkulmin dhe garazhën. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka oborr, ngrohje qëndrore, thithëse me sistem qëndror, kamin dhe sistem të sigurisë me alarm dhe kamera.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati i përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC

- Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

- Nënkulmi:
| 1 Dhomë të Fjetjes

ID e shpalljes: 30119

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim