Shtëpi 250m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qender
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në lagjen Dodona afër shkollës fillore Elena Gjika.
Shtëpia është e siguruar me alarm, ka ngrohje qëndrore me rryme dhe naft.
Shtëpia lëshohet e mobiluar, gjithashtu lëshohet edhe për zyre.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Shtëpia ka gjithsej 2 kate të ndara në 4 nivele.
-Kati 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC
| 1 Ballkon

-Kati 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 1 Dhomë Lavanderie
| 1 Ballkon

ID e shpalljes:30075

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim