Shtëpi me Qera ne Sofali

Jepet me qera nga: Agjencioni SHTËPIA E RE Sot 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpi me Qera në Lagjen Sofalia
Shtëpia posedon 5 ari truall me fletë poseduese të re, ka 2 kate e gjysmë, ngrohje me dru, qymyr dhe rrymë), ujë 24 ore, posedon edhe Bunar (pus) i cili ka ujë të pijshëm poashtu posedon garazha për dy vetura, i tëre podrumi i shfrytëzueshëm për dru dhe gjësende.

Çmimi qirasë: 900 €/muaj

Për më shumë informata:
✆ +383 49 55 66 95 ( Viber / WhatsApp )
✉️ agjencionishtepiaere@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim