Shtepi 200m2 me qira per banim/zyre n'qender!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira shtepia e kendshme qofte per banim apo edhe qellime afariste ne qender te qytetit ne rrugen "Arkitekt Karl Gega" me siperfaqe prej 200 m2 perballe shkolles fillore Naim Frasheri dhe Ministrise te Arsimit.
Shtepia posedon:Dhomen e pritjes,kuzhinen, 3 dhoma te gjumit,2 banjo ,1 dhome te posaçme per garderobe si dhe 2 ballkona.Ndodhet ne lokacion te favorshem per jetese ose zhvillim biznesi,çmimi sipas marreveshjes.
Informata:049 445 711--049 157 113--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim