Shtepi 400m2 me qira ne lagjen Qendresa

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Lagja Qendresa prane BAU Market
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi 400m2 me qira ne lagjen "Qendresa" shume prane BAU - market
Shtepia posedon siperfaqe prej 400m2 ndersa eshte e ndare ne 2 kate dhe bodrumi, ne katin perdhese perfshine dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banjo ndersa kati i pare perfshine: 4 dhoma te gjumit, banjo dhe terrase, ndersa ne bodrum jane 3 dhoma gjumi dhe shpajzi.
Posedon obor me rreth 2 ari pervec siperfaqes se shtepise dhe eshte ideale per familjar
R192
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim