Shtepi luksoze me qera ne Taslixhe, tek viva fresh

Jepet me qera nga: Campus Dje 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për #qera shtëpija luksoze në Taslixhe

#400m² |

_
Ofrohet për qera shtëpija luksoze në lagjen Taslixhe, përballë parkut të Taukbahqes dhe shumë afër Viva Fresh Store.
Shtëpija posedon hapësirë prej 400m², është e renovuar në tërësi parak pak kohe, me çdo gjë të re dhe kualitative.

- Në hyrje të shtëpisë gjenden 2 njësi si dhe banjo, - Në katin e 1 gjenden gjithashtu 3 hapësira të tjera dhe banjo.
- Në katin e 2 gjenden 3 dhoma gjumi si dhe banjo e cila posedon edhe jaccuzi.
- Në katin e 3 gjenden edhe 3 njesi, dhe ballkoni prej 60m2, i cili ofron një pamje fantastike drejtë qytetit dhe parkut te Taukbahqes.
Vlen të ceket që në çdo kat shtëpije gjendet nga një banjo.

Shtëpija është e pajisur me 2 garazha nëntokësore, 2 vende tjera parkingu në oborr i cili është i mbyllur me dyer oborri.
Gjithashtu në hyrje të shtëpisë gjendet hapësira tjetër e cila mund të shfrytëzohet për rekreacion , apo edhe si verandë gjatë stinës së verës.

E gjithë shtëpija rreth saj është e ndriquar me drita dekoruese te cilat njekohësisht ofrojnë edhe ndriçim të madh gjatë mbrëmjeve, dyert brenda janë të reja dhe kualitative , posedon dritare të plastikës si dhe roleta.
Ambienti brenda ofron shumë ngrohtësi dhe komoditet, lagja është tejet e qetë dhe me çasje të menjëhershme në rrugën kryesore.

Shtëpija nuk është e mobiluar mirëpo sipas kërkesës edhe mund të mobilohet mirëpo është shumë e përshtatshme edhe për biznese të ndryshme, organizata me veprimtari të ndryshme, ngase hapësirat janë të mëdha dhe të shfrytëzuara maksimalisht.
Pllakat, llaminati, instalimet e rrymës, ujit, kanalizimit si dhe çdo gjë tjetër është e re dhe gjithashtu shtëpija posedon edhe ngrohje qendrore me pelet.

_
✆+ 383 (49) 755 554
✆+ 383 (44) 260 571
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmëri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim