Shtepi me qera ne Lagje Spitalit mbrapa Eulex

Jepet me qera nga: Capital City Sot 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagje Spitalit
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne Lagje Spitalit mbrapa Eulex

Leshohet shtepia me qera ne "Lagje te Spitalit" perkatesisht mbrapa "Hotel International Prishtina & SPA" dhe mbrapa Eulex.
Shtepia eshte e madhe 250m2 dhe ka kete renditje:
Kati I:
Salloni
Kuzhina
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Kati II:
3 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon.
Posedon oborr prej 5 ari dhe gjithashtu ka hapesire per parking te veturave.
Eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi:600E(+depozit)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim