Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 19 Gush 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Marigona
Sipërfaqe: 174 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtepia me qira ne Marigona residence,shtepia posedon tri dhoma gjume dhome dite me kuzhine dhe kater banjo cmimi 1200 euro.Nr. kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608 (viber&whatsapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim