Shtepia 150m2 me qira ne Marigona Residenc

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Marigona Residenc
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia 150m2 me qira ne Marigona Residenc eshte renditur ne 2 kate dhe bodrum, ndersa ka ket renditje organizative:
- Ne katin perdhes: Dhome dite, kuzhine dhe banjo
- Kati i pare: 3 Dhoma te gjumit, banjo, ballkon
- Bodrum: Depo

Shtepia eshte ideale per nderkombetare ose familje, eshte ne gjendje komplet te gatshme e funksionale, posedon ngrohje me kallda te nderthur ndertoke, si dhe mirembajtje mujore
R374
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim