Villa / Shtëpi 200m2 me qira në Dardani.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Villa gjendet në Dardani në rrugën Ilaz Kodra.
Villa ndodhet në katin e 1-rë dhe është e mobiluar.
Villa ka gjithsej 3 nivele, posedon ngorhje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Villa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 WC
| 1 Depo
| 1 Terasë

ID e shpalljes: 30078

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim