Truall deri në 60 Ari me qira te rrethi i ISMETIT.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 02:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet te rrethi i “ISMETIT” në anë të djathë në rrugën kryesore afër Hotel “RIO” dhe pompës të benzinës EXFIS. Trualli mund të ndahet nga 10 – 60 Ari sipas kërkesës. Trualli mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme si: autosallon, rent a car etj.

ID e shpalljes: 60052

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim